5400 m2 bezpieczeństwa dla Twoich towarów.

W marcu 2015 roku LOXX zwiększy swoją powierzchnię magazynową . Nowe biuro i magazyn nadal będą się mieścić na terenie parku logistycznego ProLogis Park Warsaw II w dzielnicy Targówek.

Powodem nowej inwestycji jest szybki rozwój firmy i duże zapotrzebowanie na większą przestrzeń magazynową, która otworzy przed firmą i jej klientami nowe możliwości. Klienci zyskają więcej miejsca na składowanie oraz przeładunki swoich towarów.

Nowy magazyn będzie wyposażony w regały wysokiego składowania o pojemności 5600 miejsc paletowych , będzie dysponował ośmioma dokami do przeładunku towaru oraz rampą w poziomie zero . Klienci odczują jeszcze większy standard obsługi logistycznej również dzięki wdrożeniu systemu zarządzania bezpieczeństwem żywności HACCP . System ten będzie gwarantował bezpieczeństwo w zakresie obsługi produktów żywnościowych.

Dodatkową korzyścią dla firm korzystających z obsługi logistycznej LOXX są niższe stawki na dystrybucję lokalnej i krajową.

Zadzwoń do nas lub napisz , z chęcią porozmawiamy na temat naszych usług magazynowych i odpowiemy na Twoje wszystkie pytania