BENELUKS W TWOIM ZASIĘGU LOXX stawia na to co dla klientów najważniejsze, czyli korzystne ceny i terminowe dostawy.

Holandia i Belgia dzięki doskonale rozwiniętej infrastrukturze transportowej oraz licznym powiązaniom handlowymi są bliskimi, łatwo dostępnymi rynkami dla polskich importerów i eksporterów.  Pomiędzy krajami Beneluksu a Polską panuje stabilna sytuacja społeczno-ekonomiczna oraz otwarta polityka w sferze handlu, transferu kapitału i zakładania firm.

Transporty drobnicowe z Holandii i Belgii to jedne z kluczowych usług LOXX-a. Wieloletni, holenderski partner pomaga Spółce w zarządzaniu łańcuchami dostaw na miejscu oraz wspólnie dba o to, aby towar bezpiecznie i szybko został przetransportowany z dowolnego miejsca w Belgii, czy Holandii do Polski.

LOXX stawia na atrakcyjne ceny i terminowe dostawy, czyli  zapewnia swoim klientom wszystko co najważniejsze. Auta liniowe wyjeżdżają 2 razy w tygodniu w każdy wtorek i piątek i docierają do odbiorcy w ciągu 2-3 dni roboczych.  

Co najczęściej przewozimy z krajów Beneluksu?

W imporcie belgijskim i holenderskim przeważają maszyny i urządzenia transportowe, surowce,  produkty i przetwory spożywcze, maszyny rolnicze, produkty medyczne i farmaceutyczne i wiele innych.  Podstawą gospodarki państw Beneluksu jest wysoko rozwinięty przemysł, głównie hutniczy, maszynowy, elektrotechniczny, spożywczy, chemiczny, włókienniczy oraz rolnictwo.

Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie zapytania: sprzedaz@loxx.pl .