Customer Experience – nowy wymiar obsługi klienta

Customer Experience, touchpoint, NSP – trudne pojęcia? Nie dla naszych pracowników, którzy na ostatnich warsztatach poznawali i pogłębiali swoją wiedzę na temat spójności marki z profesjonalną obsługą klienta.
W dzisiejszych czasach podejście do biznesu bardzo dynamicznie się zmienia. Żyjemy w społeczeństwie informacyjnym, gdzie każdego dnia otrzymujemy dużą dawkę najróżniejszych informacji od swoich kontrahentów jak i różnego rodzaju ofert handlowych. Nic więc dziwnego, że nasi klienci w tym natłoku oczekują szybkich działań i rozwiązań. Robimy wiele, aby nasza obsługa była na najwyższym poziomie.

W ubiegłym tygodniu nasi pracownicy uczestniczyli w 2-dniowych warsztatach, aby pogłębiać wiedzę z zakresu Customer Experience. Jest to jedno z kluczowych zagadnień dzisiejszego świata biznesu, ponieważ zadowolenie klienta i spójność wizerunku marki to jedne z najważniejszych elementów składających się na sukces firmy. Na warsztatach pracownicy mieli okazję do poznania i podzielenia się dobrymi praktykami z zakresu obsługi klienta oraz do doskonalenia komunikacji w formie telefonicznej, mailowej i bezpośredniej.