LOXX w nowym biurze i magazynie.

Spółka LOXX przeniosła siedzibę do nowego biura powiększając jednocześnie magazyn logistyczny. Właściciele twierdzą, że dotychczasowa lokalizacja była dogodna dla ich klientów i postanowili jej nie zmieniać zatem firmę w dalszym ciągu można znaleźć w Warszawie na terenie Parku Logistycznego PROLOGIS przy ul. Staniewickiej .

Przeprowadzka była dla firmy dużym wyzwaniem . W przeciągu 1 tygodnia udało się w bardzo sprawy sposób przenieść ponad 4000 palet i ulokować je w nowym magazynie nie przerywając obsługi logistycznej klientów nawet na jeden dzień.

Warto nadmienić, że nowa siedziba oferuje klientom aż 5500 m2 powierzchni magazynowej, 8 doków załadowczych i rampę w poziomie zero. W nowym magazynie poza standardowymi regałami wysokiego składowania o pojemności 5600 miejsc paletowych zastosowane zostały regały dłużycowe (wspornikowe)do składowania elementów długich takich jak belki, profile, rury.

Ponadto w nowym magazynie można składować produkty spożywcze, a spółka jest w trakcie wdrażania procedur HACCP.

Przedstawiciele firmy twierdzą, że w nowym terminalu przeładunkowym sprawniej i szybciej dokonywane są operacje przeładunkowe, co zwiększyło jeszcze bardziej elastyczność i terminowość dostaw.