Stawiamy na Grecję!

W starożytności Dionizos odkrył wartość winorośli i zapoczątkował kulturę wina, a dzisiaj LOXX dba o to, aby polscy importerzy mogli je sprzedawać na Polskim rynku.

Wszystko to za sprawą drobnicowej linii w imporcie i eksporcie. Dokładnie rok temu, w odpowiedzi na rosnące zainteresowanie wymianą handlową, otworzyliśmy połączenie Polska – Grecja. Dzięki współpracy z greckim partnerem oferujemy dostawy towarów na terenie całej Grecji, również na wyspy greckie, m.in. Kretę, Rodos, czy Zakynthos.

Dlaczego stawiamy właśnie na Grecję?

Wymiana handlowa pomiędzy państwami w 2016 roku osiągnęła rekordowe wyniki. Eksport do Grecji po raz pierwszy przekroczył 800 mln euro. Badania z ostatnich lat wskazują stałą tendencję wzrostu we współpracy gospodarczej pomiędzy Polską a Grecją.
Naszym klientom możemy zagwarantować korzystne ceny i szybki czas doręczenia przesyłki. Linia transportowa jest obsługiwana przez nasz oddział w Katowicach, który dba i reaguje na różne potrzeby klientów, nawet te nietypowe.

Co przewozimy?

Przesyłki paletowe i paczki m.in. artykuły rolno-spożywcze, wyroby przemysłu chemicznego, kosmetyki, art. wyposażenia hoteli i restauracji, meble, sprzęt budowlany, części samochodowe,  tzw. zielona energia oraz wiele innych w tym oczywiście wino.

Serdecznie zapraszamy do współpracy !  Σας προσκαλούμε σε συνεργασία!
Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.