Transport Logistics 2013 Monachium

W dniach 04.06. – 07.06.2013 organizowane są Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki w Monachium. Jest to ważne i prestiżowe wydarzenie w branży TSL.

Co roku na monachijskich targach udział bierze ponad 30 tysięcy wystawców z ponad 100 Państw z całego świata. LOXX jako międzynarodowy operator logistyczny również postanowił wykorzystać szansę na zaprezentowanie swoich usług i podjęcie dialogu zarówno z odwiedzającymi targi jak i pozostałymi wystawcami.

Głównym punktem prezentacji naszej spółki są linie transportowe na wschód: do Rosji, WNP i Środkowej Azji. Spółka od przeszło 25 lat organizuje transporty w tych regionach, jednak w 2010 roku oferta ta została znacznie rozszerzona. We wrześniu 2010 roku LOXX planował otworzenie w Rosji 5 stacji do wysyłki bezpośrednich transportów drobnicowych, tymczasem w rejonach Uralu i Syberii odbywają się regularne transporty do 11 stacji. Kolejną usługą na którą zwracamy szczególną uwagę jest 48-godzinny serwis drobnicowy w regionach Hiszpanii: Katalonii, Nawarry, Aragonii, Walencji, Madrycie i Kraju Basków.

Liczymy na to, iż udział w Transport Logistics zaowocuje nawiązaniem cennych kontaktów, pozyskaniem nowych możliwości rozwoju dla LOXXa oraz wymianą poglądów.