Z LOXXEM NA STADIONY !

„Polacy 2012. Wszyscy jesteśmy gospodarzami”. Taki slogan można od paru tygodni zauważyć w wielu miejscach na terenie całego kraju. Emocje towarzyszące kibicom podczas rozgrywek sięgają zenitu. Mimo tego, że Polska nie zakwalifikowała się do ćwierćfinału, Polacy są bardzo dumni z pełnienia funkcji gospodarza mistrzostw Euro 2012 .

Jest jednak grupa osób , która oprócz dumy, czuje wielką odpowiedzialność za to, aby cała piłkarska impreza przebiegła na najwyższym poziomie. Są nimi pracownicy firmy LOXX.

Po ogłoszeniu wyników przetargu, pracownicy firmy LOXX, nie kryjąc radości z możliwości uczestniczenia w tak ważnym wydarzeniu, rozpoczęli wytężoną pracę. Magazyn spółki działa jako hub do przeładunków infrastruktury stadionów. W magazynie o powierzchni 3300 m2 zostało wydzielonych 1000 m2 na składowanie wszelkich materiałów oraz realizację projektu Euro 2012. Do głównych zadań należało przygotowanie i dostarczenie na stadiony w Polsce i na Ukrainie 3000 zestawów ubrań dla wolontariuszy oraz obsługi mistrzostw , 7000 zestawów artykułów reklamowych dla obsługi medialnej oraz sprzętu technicznego do obsługi gości na wszystkich stadionach . Zadanie to było o tyle skomplikowane , że każdy zestaw trzeba było przygotować w określonym rozmiarze i podporządkować konkretnej osobie . Zestawy, które były przechowywane i transportowane na stadiony zawierały m.in. T-shirty, spodnie i spodenki, kurtki, buty, czapki, plecaki i inne materiały informacyjne.

Poświęcenie całego zespołu LOXXa było ogromne z pewnością również dlatego, że sami pracownicy są wielkimi entuzjastami piłki nożnej. W spółce istnieje team piłkarski, który bierze udział w różnych turniejach, rywalizując także z drużynami z branży logistycznej..

Pomimo, że mistrzostwa jeszcze nie dobiegły końca i przed nami wiele emocjonujących zwrotów akcji , trzeba przyznać już teraz, że impreza pod kątem logistycznym została przygotowana na bardzo wysokim poziomie.

Galeria: http://www.e-galeria.loxx.pl//index.php/EURO-2012