Zmieniamy się dla Ciebie!

W październiku pod domeną www.loxx.pl wystartowała nasza nowa strona internetowa.

Strona www jest obecnie niezbędnym narzędziem komunikacji pomiędzy kontrahentami. Naszym celem było stworzenie nowoczesnej, responsywnej i  przyjemnej w użytkowaniu witryny, która będzie wizytówką dla całej Grupy LOXX.

Użytkownicy znajdą tutaj kompleksowe informacje na temat rozwoju naszej firmy, świadczonych przez nas usług, a także opinie klientów na temat jakości naszej pracy. Dodatkowo zaimplementowany do strony nowoczesny Track & Trace umożliwia użytkownikom śledzenie trasy przesyłki. Klienci logistyki kontraktowej poprzez stronę www mają stały dostęp do danych o usługach magazynowych ( system zarządzania magazynem WMS wyposażony w narzędzie IPK – Internetowy Panel Kontrahenta).

Do dyspozycji klienta jest też wersja strony dopasowana do urządzeń mobilnych: tabletów i smartfonów. Dzięki temu korzystanie z serwisu jest o wiele bardziej komfortowe. Użytkownicy mogą czerpać informację o usługach, a także monitorować swoje przesyłki z każdego miejsca.

W związku z ciągłym rozwojem naszej firmy, nieustannie powiększa się zespół naszych pracowników. Na witrynie dostępne są informacje na temat aktualnych rekrutacji oraz praktyk studenckich. Osoby, które pasjonują się logistyką i chcą dołączyć do zespołu LOXX mogą wysłać swoją aplikację poprzez formularz, dostępny w zakładce – „Dołącz do nas”.

Zachęcamy wszystkich do odwiedzania naszej nowej witryny oraz śledzenia najnowszych newsów.

Chcesz otrzymywać wszystkie bieżące informacje i aktualności o Grupie LOXX? Wypełnij formularz i zamów bezpłatną subskrypcję, by raz w miesiącu otrzymać naszą gazetkę on-line. Przejdź do formularza tutaj