TARGI TRANS LOGISTICA JOBS

W TYM ROKU , TAK JAK  W UBIEGŁYM WEŹMIEMY UDZIAŁ W TARGACH TRANS LOGISTICA JOBS, ORGANIZOWANYCH PRZY OKAZJI SŁYNNYCH JUŻ TARGÓW TRANS LOGISTICA.

II edycja TransLogistica Jobs to ogólnopolskie targi pracy dedykowane branży TSL.

Ideą przedsięwzięcia jest zgromadzenie z jednej strony wiarygodnych pracodawców, oferujących nowe miejsca pracy i rozwój zawodowy, a z drugiej strony specjalistów i osób poszukujących pracy oraz możliwości rozwoju zawodowego w tej branży. To również miejsce dla absolwentów i studentów uczelni wyższych, którzy dopiero wkraczają na rynek pracy i myślą o związaniu swojej kariery z rynkiem usług TSL.

TransLogistica Jobs odbędą się równolegle z Międzynarodowymi Targami Transportu i Logistyki, jako impreza towarzysząca i spadkobierca cenionego w tej branży plebiscytu – Przyjazny Pracodawca TSL, organizowanego od 4 lat. Prestiż i marka tych targów przyciągają nie tylko znane i kluczowe przedsiębiorstwa z Polski i z innych krajów Europy Środkowo- Wschodniej, ale przede wszystkim tysiące odwiedzających.

Dla LOXX-a udział w tych targach ma przede wszystkim charakter wizerunkowy. Liczymy, że w tym roku, tak jak i w poprzednim będziemy mogli odbyć wiele rozmów nie tylko z potencjalnymi kandydatami do pracy, ale również  z potencjalnymi klientami, czy partnerami biznesowymi.