AKCJA – POMAGAMY LENCE

LOXX przekaże cały dochód ze zleceń transportowych na pomoc Lence.

Na czym polega nasza akcja?

W ostatnim czasie otrzymaliśmy prośbę o wsparcie jednego z pracowników naszego klienta. Mowa tutaj o Panu Sławku, tacie Lenki, który robi naprawdę dużo, aby przywrócić zdrowie swojej córce. Cała firma, w której pracuje Pan Sławek, zaangażowała się w pomoc, aby zebrać kwotę potrzebną na operację.

My również nie mogliśmy pozostać obojętni. Dla nas budowanie relacji z klientem nie kończy się tylko na organizacji transportów i wystawianiu faktur. Chcemy, aby nasi klienci wiedzieli, że mogą na nas liczyć i nie jesteśmy obojętni na takie prośby.

Akcja polega na przekazaniu naszego całego dochodu ze zleceń transportowych z trzech dni: 19, 20, 21 listopada.

Jeśli w tych dniach wyślesz do nas zlecenie transportowe, przyłączysz się do akcji i dołożysz swoją cegiełkę do pomocy dla Lenki.

Pomoc bardzo pilna i potrzebna.

Błędne diagnozy i nieprawidłowe leczenie – to wszystko doprowadziło do niepełnosprawności Lenki, która posiada wrodzony niedorozwój kości udowej, wrodzone zwichnięcie biodra lewego IV stopnia i dysplazję stawu biodrowego lewego. Za dziewczynką trzy nieudane operacje, które nie pomogły, a niestety pogorszyły jej stan. Sprawiły, że powiększyła się tylko różnica w długości nóżek.

Lenka potrzebuje pilnie operacji, która zrekonstruuje miednicę i biodro i przygotuje ją do kolejnej operacji wydłużania chorej nogi.

Nadzieję rodzicom Lenki dał dr Paley z kliniki w USA, który podejmie się operacji. Otrzymali plan leczenia, który w perspektywie kilku lat da Lenie szansę na pełną sprawność. Zabieg będzie bardzo skomplikowany, liczy łącznie kilkanaście procedur obejmujących staw biodrowy, miednicę, kość udową, a także mięśnie, ścięgna i nerwy.

Lenie kończy się czas, w którym – z racji wieku – operacja może zostać przeprowadzona. Zapłacić trzeba najpóźniej z początkiem grudnia.

Dołącz do naszego wydarzenia na facebooku i wesprzyj akcję: https://www.facebook.com/events/1220611294994436/