TRANSPORT DROBNICOWY

Przy organizacji transportów drobnicowych nie tylko chodzi o przemieszczenie przesyłki z jednego miejsca w drugie. Ważnym ogniwem jest także sprawna wymiana informacji pomiędzy wszystkimi uczestnikami procesu, najlepiej drogą elektroniczną EDI. Dla nas to żaden problem: chętnie podejmujemy się trudnych wyzwań. Drobnica bowiem to nasz główny produkt i podstawowa kompetencja.

W ciągu ostatnich lat udało nam się zbudować sprawną siatkę połączeń drobnicowych w całej Europie. Informacje o przesyłkach, z wieloma naszymi partnerami, wymieniamy on-line, udostępniając naszym Klientom status przesyłki w danej chwili. Korzystając z naszego centrum usług informatycznych można pobrać status przesyłki oraz wybiórczo dowód doręczenia ładunku (POD).

WSPÓŁPRACA Z PARTNERAMI W CAŁEJ EUROPIE

Efektywność naszych linii drobnicowych to siła współpracujących z nami partnerów w Niemczech oraz w całej Europie. Sieć drobnicowa LOXX obejmuje:

  • ponad dwustu partnerów w Niemczech,
  • ponad sto organizacji spedycyjnych w Europie Zachodniej, Wschodniej, Rosji i Azji Centralnej,
  • piętnaście firm partnerskich w Polsce.

Dzięki bezpośredniej współpracy z wieloma firmami spedycyjnymi możemy szybko reagować na zmieniające się potrzeby naszych Klientów oraz dopasowywać model obsługi do nowych wymagań. Skracanie czasu dostaw przesyłek to dla nas priorytet w transporcie drobnicy. Osiągamy to poprzez zastosowanie  różnych strategii transportowych – transporty przeciwbieżne, sztafetowe i navetta.