csm_buerogebaeude_header_07_8145943f55
csm_kauffrau_header_c514788e44
csm_fachlagerist_header_c33d59de3d
previous arrow
next arrow

Kariera w LOXX

Czy zaplanowałeś już logistykę swojej kariery? Z nami to proste! LOXX, który jest częścią Grupy Rhenus Logistics należy do czołówki operatorów logistycznych w Polsce. Nasza rozbudowana sieć magazynów jak i wykwalifikowana kadra pozwoliły nam na zdobycie wysokiej pozycji na rynku.

Od ponad 30 lat gwarantujemy kompleksowe zarządzanie łańcuchem dostaw i bogactwo innowacyjnych rozwiązań zarówno w obszarze logistyki kontraktowej, jak i dystrybucji, transportu krajowego i międzynarodowego, a także świadcząc specjalizowane usługi typu Value Addend Services.

Niezawodność i stabilność – oto wartości, które charakteryzują LOXX. Część z nas pracuje tutaj już od kilkunastu lat. Dzielimy się swoimi pomysłami, doświadczeniem i energią. Razem kształtujemy pozytywny rozwój firmy, od praktykantów do managerów.

Jeśli jesteś zainteresowany/na pracą w LOXX  a obecnie nie publikujemy ofert pracy na stanowisko odpowiadające twoim kwalifikacjom lub oczekiwaniom, możesz skorzystać z “Aplikacji Spontanicznej”. Twoja kandydatura zostanie rozważona w przypadku pojawienia się ofert pracy, w których nasze wymagania będą zbieżne z Twoimi kwalifikacjami. Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami.