previous arrow
next arrow
Slider

LOXX - firma logistyczna

  • Mamy prawie 40 lat doświadczenia w transporcie w krajach Europy i Azji Środkowej.
  • „Logistyka łączy Europę” – oto nasze motto. Uważamy bowiem, że poprzez logistykę nie tylko uczestniczymy w wymianie towarów, ale przede wszystkim zbliżamy ludzi i kultury.

GRUPA LOXX jest firmą logistyczną i zarazem firmą rodzinną. Jej początki sięgają 1977 roku, kiedy to powstał pierwszy oddział firmy w Essen. We wczesnym okresie przedmiotem naszej działalności było organizowanie transportu towarów do Europy Wschodniej. Wkrótce poszerzyliśmy naszą ofertę o kraje Europy Zachodniej, Rosję oraz Azję. Profesjonalizm usług, który zapewniamy naszym Klientom, jest możliwy dzięki międzynarodowemu zespołowi LOXX. Nasi pracownicy świetnie znają obsługiwane kraje, sami z nich bowiem najczęściej pochodzą. Doskonale się orientują w specyfice lokalnych kultur i społeczności, znają też lokalne języki.

Pomimo naszego ciągłego rozwoju i obecności na rynku międzynarodowym, w siedzibie firmy w Gelsenkirchen dużą wagę przywiązujemy do lokalnej działalności i promowania zrównoważonego rozwoju w sercu Zagłębia Ruhry. Dlatego też wprowadziliśmy system zarządzania środowiskowego, realizujemy projekty środowiskowe i dbamy o społeczną odpowiedzialność.