csm_csm_Unser_Team_Handschlag_header_aa7d0715ac_ced7711bd0

Jesteśmy wielokulturowym zespołem

Grupę LOXX tworzą przede wszystkim ludzie wielu kultur. Prócz kwalifikacji zawodowych wyróżniamy się także tym, że 1/4 z nas ma międzynarodowe korzenie. Stanowimy zespół 500 pracowników:

  • 350 w siedzibie firmy w Gelsenkirchen (w tym 210 w części komercyjnej i 110 w strefie przemysłowej),
  • ponad 120 w LOXX Tamm k. Stuttgartu,
  • ponad 90 w LOXX Warszawa,Poznań i Katowice

Mówimy w 20 językach:

AlbańskiHiszpańskiSłowacki
AngielskiMacedońskiTagalsk
BośniackiMalgaskiTurecki
BułgarskiNiemieckiUkraiński
ChorwackiPolskiWęgierski
CzeskiRosyjskiWłoski
FrancuskiRumuński

Rozumiemy lokalne kultury

Kompetencje międzykulturowe, z których na co dzień korzystamy, mają szczególne znaczenie w transporcie międzynarodowym. Pozwalają nie tylko na znakomite rozeznanie sytuacji lokalnej. Dzięki nim lepiej także rozumiemy konteksty i mentalność rodzimych społeczności co pozwala nam uniknąć wielu nieporozumień i efektywnie działać na rzecz Klientów.

Każdy pracownik to dla nas wartość

Niezależnie od naszego pochodzenia, każdy z pracowników Grupy LOXX wprowadza wartość do naszej organizacji. Z dnia na dzień przyczynia się do rozwoju firmy dzieląc się swoją wiedzą, unikatowymi umiejętnościami, efektywnością i zaangażowaniem. Korzystają z tego nasi Klienci uzyskując wysokiej jakości usługi. Grupę LOXX tworzą przede wszystkim ludzie, na których zawsze możemy liczyć. Jesteśmy za to im bardzo wdzięczni!

Zespół LOXX Polska

W LOXX Polska niektórzy z nas są już od kilkunastu lat. Jesteśmy stabilnym zespołem zaangażowanych pracowników. Dzielimy się swoimi pomysłami, doświadczeniem i energią. W logistyce odnaleźliśmy swoją pasję.