csm_inhaber_header_01_9d2412018e

Właściciele

Grupa LOXX w obecnym kształcie jest wynikiem pracy wielu wykwalifikowanych pracowników. Warto podkreślić, że jesteśmy firmą rodzinną. Od 1990 roku LOXX jest w rękach trzech rodzin-udziałowców: panów Brockt, Lange i Weber. Są oni właścicielami w równych częściach, wspólnie ustalając kierunek naszego rozwoju.

Każda z rodzin-akcjonariuszy jest reprezentowana przez pełnomocnika wybranego podczas zgromadzenia wspólników. Obecnie są to: Alexander Brockt, Günter Weber i Richard Lange. Alexander Brockt i Günter Weber działają jako dyrektorzy zarządzający w firmie, a Richard Lange jest z nami, jako doradca podatkowy, już od 1978 roku.

LOXX w przyszłości ma pozostać firmą rodzinną. Właściciele traktują LOXX jako dzieło ich życia i są świadomi swojej odpowiedzialności wobec pracowników i ich rodzin.

Alexander Brockt

„LOXX jest kolorowy, LOXX jest wielokulturowy – jak to często bywa, głównie ze względu na ludzi. Jestem zachwycony motywacją, skutecznością i duchem naszego zespołu. Jestem też pod wrażeniem zdolności firmy do jej ciągłego rozwoju. To możliwe oczywiście dzięki ludziom, którzy czerpią radość z rozpoczynania czegoś nowego i stale poprawiają nasze usługi”.

Dyrektor zarządzający LOXX Holding GmbH, LOXX Logistics GmbH, LOXX Logistik & Spedition GmbH i LOXX Pan Europa GmbH
Urodził się w 1962 roku, żonaty, troje dzieci, lubi dobre jedzenie (i gotowanie), jogging i pływanie łódką.

Günter Weber

„40 lat temu byliśmy znaczne mniejszą firmą. Było nas mniej, wykonywaliśmy też wiele zadań. Cieszę się, że udało nam się przyciągnąć wykwalifikowanych pracowników. Mogę na nich polegać. To specjaliści w swoich dziedzinach, a powierzone im zadania wykonują znacznie lepiej niż ja.”

Dyrektor Zarządzający LOXX Holding GmbH
Urodził się w 1950 roku, żonaty, troje dzieci, lubi klasyczne samochody, pasjonuje się Rosją i Chinami.

Richard Lange

„Ważne jest dla mnie dokonywanie zmian i czynienie tego samodzielnie. Dlatego założyłem własną działalność jako doradcy podatkowego i zacząłem pracować w LOXX. Cieszę się, że wraz z innymi wspólnikami byliśmy w stanie podjąć tak wiele właściwych decyzji i wspólnie zbudować sukces firmy. Mam nadzieję, że będę mógł się przyczynić do rozwoju LOXX jeszcze przez wiele lat.”

Doradca Podatkowy LOXX od 1978 roku. Urodził się w 1944 roku, księgowy, dorastał w Essen, żonaty, troje dzieci, lubi literaturę, kulturę i życie na wsi.